Tworzymy aby ułatwiać

Budujemy nowoczesne aplikacje, które są przemyślane, funkcjonalne i użyteczne. Mamy nadzieję, że choć trochę wpływają one na otaczającą nas rzeczywistość.
więcej

Szukamy dobrych programistów

Nasze wymagania:
Jeżeli nie przeraża Cię:
Napisz do nas

Jeżeli już posiadasz te umiejętności, a chcesz je jeszcze bardziej rozwinąć oraz nauczyć się nowych rzeczy, zgłoś się do nas. Gwarantujemy ciekawe zadania poparte pełną pomocą merytoryczną i wparciem technicznym.

A dodatkowo....u nas pracujesz tam gdzie Ci wygodnie - nie wymagamy stałej obecności ale na pewno wymagamy zaangażowania, nastawienia na cele i dobrego humoru. W zamian gwarantujemy rozbudowę Twojego CV oraz pracę dla znanych klientów (m.in Ministerstwo Edukacji Narodowej, Uniwersytet Jagielloński, Krakowskie Biuro Festiwalowe i wiele innych).

Zgłoszenia w dowolnej formie (CV, portfolio + dane kontaktowe) oraz ewentualne dodatkowe pytania prosimy przesyłać na adres:
poczta@visualnet.pl

Odpowiadamy na każde pytanie, wybranym kandydatom dajemy do rozwiązania kilka zadań, następnie zapraszamy na krótkie spotkanie, na którym weryfikujemy ich umiejętności i bardzo często od razu przydzielamy zadania.

Dziękujemy


Zamknij ×

Kontakt

email:

+48 512 279 568
ul. Wyszyńskiego 19
Zabrze, śląskie, 41-808
Polska

Zadaj nam pytanie Zobacz na mapie Zamknij ×