Tworzymy aby ułatwiać

Budujemy nowoczesne aplikacje, które są przemyślane, funkcjonalne i użyteczne. Mamy nadzieję, że choć trochę wpływają one na otaczającą nas rzeczywistość.
więcej

Trochę informacji o nas

Szybka historia

Gry na PC
Od tego wszystko się zaczęło. Gotowe gry jednak szybko się nam znudziły, postanowiliśmy tworzyć je sami. Kółko i krzyżyk, statki, otello to były nasze pierwsze "produkty". Potem nadeszła era www i zaczęło się dziać...
Strony www
Notatnik i Paint to były nasze pierwsze programy. Z biegiem czasu zaznajomiliśmy się z Pajączkiem, Zajączkiem i innymi jego mutacjami. Zaczeliśmy nieśmiało spoglądać w stronę Flash`a i Action Script`u, cały czas mocno wierzyliśmy w html. Potem pojawiły się style css i ten najważniejszy dla nas...język PHP.
Produkty
Od początku zdawaliśmy sobie sprawę, że rynek stron internetowych będzie bardzo rozproszony, dlatego naszym celem było stworzenie produktu. Produktu, który w przyszłości będzie mógł pomóc nam w egzystencji na tym trudnym rynku. Tak powstał nasz autorski System Biletowy visualTicket.
Na poważnie
Od tego momentu żarty się skończyły. Musieliśmy stworzyć mocne struktury, a naszym Klientom zapewniać już nie tylko otwarte umysły i super pomysły, ale także gwarancję stabilności i ciągłości usług na całej linii, poczynając od innowacyjnych rozwiązań, poprzez stabilne serwery aż do kompleksowej obsługi serwisowej i posprzedażowej.
Dzisiaj
Dzisiaj visualnet to stabilna firma, działająca na wielu obszarach związanych przede wszystkim z programowaniem. Zatrudniamy programistów, administratorów baz danych, administratorów serwerów oraz grafików. Razem tworzymy zgrany, dobrze rozumiejący się zespół.

Parę zdjęć z pracy

Dziękujemy


Zamknij ×

Kontakt

email:

+48 512 279 568
ul. Wyszyńskiego 19
Zabrze, śląskie, 41-808
Polska

Zadaj nam pytanie Zobacz na mapie Zamknij ×