Tworzymy aby ułatwiać

Budujemy nowoczesne aplikacje, które są przemyślane, funkcjonalne i użyteczne. Mamy nadzieję, że choć trochę wpływają one na otaczającą nas rzeczywistość.
więcej

Software house

Co robimy
Oprogramowanie to jest to co lubimy robić. Nasze oprogramowanie przede wszystkim jest przyjazne dla użytkownika. Jeżeli masz pomysł, daj znam znać na pewno będziemy w stanie go zrealizować.
Jak pracujemy

Projekt

Początkiem jest pomysł, najlepiej dobry :). Reszta to już nasz robota, wszystko zaczyna się od projektu. Na tym etapie podczas rozmowy z Klientem staramy sie maksymalnie szczegółowo opisać oczekiwane funkcjonalności oraz na tej podstawie przedstawiamy możliwe technologie w jakich oprogramowanie może zostać wykonane. Następnie podczas prezentacji zebranych informacji stramy się szczegółowo opisać działanie oraz przedstawić wady oraz zalety możliwych rozwiązań.

Wykonanie

Zamówione oprogramowanie jest wykonywane w technologiach które zostały wybrane na etapie tworzenia projektu. W obecnych warunkach rynkowych oraz na podstawie obecnych trendów z dziedziny tworzenia oprogramowania najczęściej wybieraną technologią jest technologia WWW. Oznacza to to że nawet najbardziej zaawansowana aplikacja dostępna jest przez przeglądarkę WWW (w zależności od potrzeb tworzone są moduły dla przeglądarki internetowej rozszerzające jej możliwości).

Chmura

Większość oprogramowania które oferujemy jest dostępne w chmurze. Dzięki takiemu rozwiązaniu przyszły użytkownik nie musi się martwić o zasoby serwerowe (sprzęt komputerowy, szybkie łącza internetowe, obsługa serwerów). Pozwala to także zminimalizować koszty wdrożenia ponieważ nasze oprogramowanie z powodzeniam działa na komputerach PC, tabletach czy smartphone'ach, które nie muszą dysponować dużą mocą obliczeniową.

Z czego korzystamy

Podczas tworzenia aplikacji wykorzystujemy technologie:

Wykorzystujemy także takie rozwiązania jak:


Inne usługi
Produkty

Dziękujemy


Zamknij ×

Kontakt

email:

+48 512 279 568
ul. Wyszyńskiego 19
Zabrze, śląskie, 41-808
Polska

Zadaj nam pytanie Zobacz na mapie Zamknij ×